RIEŠENIA

Vodoinštalatérske služby

Výmena vodovodných batérií
Výmena ventilov a sifónu
Zapojenie vody a odpadu
Montáž a údržba vodovodného potrubia

Ponúkame doplnkové vodárenské služby a inštalačné práce všetkého druhu, podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek klienta.

Práce zabezpečujú skúsení technici a odborníci, špecialisti vo svojom odbore. Inštalácie, opravy a montáže vykonávame s tými najkvalitnejšími prístrojmi a materiálmi. Pracujeme s modernými technológiami, aby sme zabezpečili čo najväčší komfort zákazníka.

KONTAKTOVAŤ

Prečo je vhodné pri vodoinštaláciách nechať prácu na odborníkov?

Odborne prevedenie vodoinštalatérskych prác má veľký význam z dlhodobého hľadiska. Ušetrí čas, pretože skúsení technici vedia vykonávať obslužné činnosti promptne a zároveň odborne. Vďaka komplexnej vodárenskej a kúrenárskej činnosti sú naše služby z finančného hľadiska dostupné pre každého, od bytov a domov po veľké budovy.


KvalitA za rozumnú cenu

Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu, od dodávky kvalitných čerpadiel, po ich inštaláciu a následné servisovanie. 

Doplnkovo dokážeme vykonať vodoinštalácie, podľa požiadaviek klienta a konkrétnej situácie.

Riešime problémy nie symptómy

Nezameriavame sa len na vyriešenie problému, ktorý sa prejaví na povrchu, snažíme sa vždy odhaliť pôvod chyby a riešiť ju pri zdroji príčiny bez možnosti opakovania.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Otázky a odpovede

Najčastejšie otázky ohľadom dezinfekcie a čistenia potrubia
Potrebujem pravidelné inštalatérske služby?

Ako každý spotrebič alebo príslušenstvo vo vašej domácnosti, aj jednotlivé častice vodovodného potrubia časom podľahnú opotrebovaniu. Ak chcete, aby vodovodné potrubie vo vašej domácnosti bolo v špičkovom stave a chcete znížiť nežiadúce nákladny na urgentné opravy a havrijné stavy, môžete sa spoľahnúť na náš tím technikov technikov, ktorí vám radi spravia dókladnú kontrolu celého systému. Počas návštevy skontolujú tesnosť vodovodného potrubia, akékoľvek známky korózie, celkový stav a pravidelne používané spotrebiče, ako sú práčky, umývačky riadu a ohrievače teplej vody.

Ako rýchlo si viem objednať vodoinštalatérske služby?

Rozumieme aký dôležitý je správny chod a zabzepečené vodovodné potrubie pre vašu každodennú činnosť. Keď narazíte na akýkoľvek problém, rýchlo zareagujeme, aby sme problém identifikovali a všetko dali do poriadku. Servis sa snažíme zabezpečiť ešte v ten istý deň alebo príchod našich technikov vieme naplánovať na termín, ktorý bude pre vám bude vyhovovať.

Prečo je pravidelná údržba ohrievača teplej vody podstatná?

Medzi naše špeciality patrí aj oprava a výmena ohrievača vody, vrátane urgentného servisu. Predovšetkým však odporúčame jeho pravidelnú údržbu, vďaka čomu môžete predísť akýmkoľvek problémy, ktoré neskôr môžu vyústiť do havarijných stavov. Pravidelná údržba umožňuje tieto problémy riešiť včas a vyhnete sa nákladným a niekedy časovo náročnejším opravám alebo samotnej výmene zariadenia.

Koľko stojí vyčistenie podlahového kúrenia ak mám cca 10 okruhov?

Čistenie účtujeme v hodinovej sadzbe, dopravu a spotrebovaný materiál. Hodinová sadzba za čistenie kúrenia je 55€/hod za prácu dvoch technikov. Doprava je účtovaná za cestu tam aj späť 0,5€/km. Celková cena na bežný bungalov je približne 200-300€ vrátane dopravy a inhibítoru do kúrenia. Stáva sa že je systém v poriadku a práca trvá 30min – v tomto prípade sa účtuje len „všimné“ za výjazd…

Koľko stoja vodoinštalatérske služby?

Práce účtujeme v hodinovej sadzbe, dopravu a spotrebovaný materiál. Hodinová sadzba za je 55€/hod za prácu dvoch technikov. Doprava je účtovaná za cestu tam aj späť 0,50€/km. Pôsobíme vrámci celého západného Slovenska.