RIEŠENIA

Rodinné domy

Staviate dom alebo ho renovujete?

K jednej z najdôležitejších súčastí, ktoré je potrebné vykonať patrí montáž čerpadla či rôzne väčšie alebo menšie vodoinštalatérske služby. Máte svoj rodinný dom už zabývaný? Myslite na prevenciu skôr ako Vám doma spôsobia nepríjemnosti upchaté a špinavé rozvody pitnej vody či podlahového vykurovania. S tým všetkým si hravo poradíme. Svoje služby ponúkame vždy výhodne aj v malom.

KONTAKTOVAŤ

Pomôžeme s montážou čerpadla, vykurovaním, čistením potrubí či dezinfekciou vody

V bytových jednotkách a rodinných domoch, ktoré sú dlhšie obývané, sú problémy spojené s málo priechodnými odtokmi pomerne bežné. Potreba dezinfikovať rozvody je na miestach, kde sa často zdržiavate vy a vaši blízky, veľmi žiadúca. Poskytujeme rýchle a kvalitné riešenia.

V prípade havarijnej situácie reagujeme pohotovo a sme Vám stále k dispozícii. Ponúkame komplexné riešenia, ak máte problémy s tlakom vody. V rámci prípravy na zimné obdobie a vykurovaciu sezónu poskytujeme čistenie kúrenia a komplexný servis vykurovacieho systému. Naša technická služba rieši konkrétny problém podľa individuálnej situácie a následne navrhuje úpravy a zlepšenia.

Pracujeme rýchlo

Pri každej inštalácií odovzdávam preberací protokol, v ktorom zapíšeme presné parametre systému, základné informácie na servis a stav studne ktorý sme namerali.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Sme ekonomickí, ekologickí a efektívni

Pri všetkých problémoch, ktoré môžu nastať v oblasti vodárenstva a kúrenárstva hľadáme riešenia, ktoré prepájajú funkčnosť, komplexnosť a racionálnosť. Aj pre domácnosti poskytujeme finančne dostupné možnosti ako si zabezpečiť kvalitné vykurovanie a čistú nezávadnú vodu.

S našimi službami si doma zabezpečíte komfortné bývanie a zdraviu vyhovujúce prostredie.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...