RIEŠENIA

Hotely

Ak máte záujem o kvalitné renomé vášho hotelového zariadenia alebo aj menšieho penziónu je na mieste dbať na kvalitu vody, jej správny tlak či teplotu.

Vďaka inštalácii moderných čerpadiel budete o krok vpred oproti vašej konkurencii. Môžete sa spoľahnúť, že vaši hoteloví hostia budú spokojní s poskytovaným komfortom v hotelových izbách alebo na bazénoch.

KONTAKTOVAŤ

Ponúkame pestré portfólio produktov a služieb

Dodávame kvalitné studničné a bazénové čerpadlá zo zahraničia, ktoré odborne nainštalujeme a následne servisujeme.

Poskytujeme nepretržitú technickú podporu. Odbornú kvalifikáciu a technické zázemie máme od popredných výrobcov z Talianska, Portugalska a Holandska, s ktorými úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov.

Máme za sebou úspešné spolupráce s rôznymi sieťami hotelov. Dokážeme zohnať všetko potrebné, čo si konkrétne zariadenie vyžaduje.

Ako zvýšiť prietok vody v hoteloch a penziónoch?

Veľké komerčné budovy, ako sú hotely a penzióny, vyžadujú vysoký tlak vody a prietok spŕch a umývadiel súčasne v mnohých miestnostiach. Na splnenie týchto požiadaviek ponúkame súpravy tlakových staníc a dvojitých či trojitých čerpadiel.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Dbáme predovšetkým na kvalitu

Samozrejmosťou v hotelových zariadeniach je kvalita vody a jej čistota. Vďaka nám to môžete mať pod palcom bez zbytočných starostí. Zbavíme Vás nečistôt v potrubiach a postaráme sa o čistú vodu bez baktérií technológiou ionizácie striebra a medi.

Špina a kontaminanty (napríklad Legionella) môžu spôsobiť rôzne zdravotné ťažkosti a choroby a zapríčiniť Vám zbytočné problémy a nespokojných klientov.

Riešime vodárenstvo a kúrenárstvo komplexne a ekonomicky

Ak chcete, aby sa hostia vo vašom hoteli cítili príjemne je potrebné dbať na kvalitu poskytovaných služieb. S našimi produktami a širokým portfóliom služieb v oblasti vodárenstva a kúrenárstva Vám zabezpečíme racionalizáciu a komplexné riešenia pre kúrenie a vodovodné potrubia, aby všetko fungovalo a pracovalo efektívne. Ušetríme Vám veľké množstvo financií, ktoré by bolo potrebné investovať do opráv. Vďaka tomu budete spokojní vy aj vaši hostia.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...