Montáž čerpadla s frekvenčným meničom pre RD a závlahy
Výkop a osadenie vodomernej šachty pre čerpaciu techniku
Návrh a výber čerpacej techniky podľa požiadaviek zákazníka
Záručný a pozáručný servis čerpadiel a frekvenčných meničov

Poradíme vám s výberom čerpadla

Výber toho správneho setu s ponorným čerpadlom závisí od vašich potrieb i od viacerých vonkajších faktorov. Sú nimi napríklad: výdatnosť studne, hĺbka studne či využitie.

Uvedieme vás do problematiky, vysvetlíme vám výhody i nevýhody jednotlivých riešení a pomôžeme vám vybrať to, ktoré vyhovuje vašej predstave o cene a nárokom na výkon.

KONTAKTOVAŤ

Ďalšie služby s čerpacou technikou

Často sa stáva, že nám klienti volajú s požiadavkou o výmenu čerpadla z dôvodu závadnosti systému, občasnej nefunkčnosti či komplikovaného servisu. V rámci naších prác ponúkame aj tieto služby:

 • Servis čerpacej techniky
 • Čerpacie stanice
 • Úpravovne pitnej vody
 • Filtrácia vody
 • Výmena tlakových nádob
 • Dezinfekcia a čistenie studní
 • Zazimovanie systémov
 • Dezinfekcia nádrží
Pracujeme rýchlo

Pri každej inštalácií odovzdávame preberací protokol, v ktorom zapíšeme presné parametre systému, základné informácie na servis a stav studne ktorý sme namerali.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Výber správneho typu čerpadla

Individuálny návrh technológie

Techniku navrhneme individuálne v závislosti, tak aby sme našli správny výkon čerpadla a spôsob regulácie a zároveň aby systém nebol pridrahý. Správne navrhnutý systém vydrží dlhšie a ušetrí vám množstvo problémov s kolísajúcim tlakom v potrubí.

Všetko od šachty až po kohútik

Kompletné riešenia na kľúč

Už nemusíte hľadať niekoľko rozličných firiem a dodávateľov. Zabezpečíme vám kompletnú inštaláciu techniky s osadením vodomernej šachty s pripojením na existujúci rozvod alebo vybudujeme nový. Na všetky práce držíme záruku a v prípade akejkoľvek poruchy závadu odstránime čo najskôr od nahlásenia.

Typy montáže

Zavlažovanie so sezónnym využitím

Čerpadlo sa automaticky zapne vždy pri otvorení záhradného kohútika. Je to zapojenie vhodné hlavne pre zavlažovanie počas letnej sezóny na polievanie hadicou alebo pomocou automatickej závlahy.

Zapojenie do domu s celoročným využitím

Využívame jednotky pre automatickú reguláciu tlaku pre maximálny komfort a udržanie stáleho tlaku bez kolísania. Pri tomto zapojení nie je potrebný žiaden pravidelný servis ani tlakové nádoby.

Okamžitá funkčnosť

Pripravíme a zapojíme všetko tak, aby ste mohli vodu zo studne okamžite používať na záhrade či vnútri v dome.

Záručný a pozáručný servis

Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. V prípade problému poskytneme náhradný kus, ktorý môžete používať, kým závadu neodstránime.

Predĺžená záruka až 4 roky

Pri dodávke a zapojení kompletnej čerpacej techniky ponúkame až štvorročnú záruku na celý systém.


Ako prebieha celý proces?

Obhliadka / konzultácia

Ak je možné pozemok osobne obzrieme a detailne vysvetlíme spôsob fungovania systému a prekonzultujeme najväyhodnejší spôsob čerpania studničnej vody. Ak je možné rovno si dohodneme fixný termín inštalácie.

Cenová ponuka

Ak nie je možné na mieste vopred povedať cenu, vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na celú techniku, komponenty a prácu. Cena je nastavená tak, aby už nedochádzalo k neskoršiemu navýšeniu ceny.

Inštalácia techniky

Po odsúhlasení ponuky, prídeme na samtnú montáž. V prípade, že už máte šachtu s prívodom elektriky(230V), v priebehu 3-4hodín máte techniku namontovanú a môžete si užívať komfort polievania "zdarma".

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Otázky a odpovede

Najčastejšie otázky ohľadom inštalácie čerpadiel
Ako prebieha montáž?

Každé zapojenie je individuálne. Ak je to možné snažíme sa systém osobne obhliadnuť a dohodnúť postup ďalších prác. Každá práca sa dá ale v jednoduchosti zhrnúť do piatich jednoduchých krokov:

 1. Obhliadka miesta realizácie
 2. Odsúhlasenie cenovej ponuky
 3. Inštalácia techniky a pripojenie do systému
 4. Odovzdanie systému a zaškolenie
 5. Užívate si spoľahlivý systém 
Ako dlho trvá montáž?

Inštalácia novej techniky závisí od množstva faktorov ako sú napríklad čerpacia skúška pri odovzdávaní studne, miera pieskovania, množstvo výkopov a rozsiahlosť celkovej inštalácie.

Jednoduchšie inštalácie ale vieme stihnúť už v priebehu 3-5 hodín s pripojením a odovzdaním. Dlhšie inštalácie sa konzultujú vopred a dohodne sa presný časový harmonogram, tak aby ste si vedeli prispôsobiť čas aj vy.

Ako prebieha prípadný servis?

Kompletný servis zabezpečujeme priamo my. Nemusíte volať ďalších technikov ani čakať na zdĺhavé posúdenie záruky. Techniku opravíme priamo na mieste alebo nainštalujeme náhradný kus, tak aby ste nezostali bez vody keď ju najviac potrebujete.

Aký servis je potrebný po odovzdaní techniky?

Systém sa snažíme navrhnúť tak, aby vyžadoval čo najmenšiu možnú údržbu. Tlakové nádoby sa snažím obmedziť na čo najmenšie, alebo ich zo systému úplne redukovať ak je to možné. Z pravidla je potrebné len kontrolovať filtre a pred zimou vypustiť záhradnú vetvu aby nezamrzla voda v potrubí. V prípade záujmu aj túto službu vieme pre vás zabezpečiť my.

Robíte aj systémy pre zachytávanie dažďovej vody?

Áno! Systémy vieme navrhnúť a realizovať komplexne od zvedenia dažďovej vody po pozemku až po kompletné vyhotovenie vodoinštalácie v dome.

Aké čerpadlá používate?

Čerpadlá a frekvenčné meniče používame od výrobcov, od ktorých techniku priamo dovážame na slovenský a český trh. Takto vieme zabezpečiť kvalitu a vieme presne čo každý kus vydrží.

Koľko stojí montáž?

Posúdiť cenu vopred je veľmi ťažké, nakoľko sa môže líšiť podľa použitia drobného materiálu, výšky hladiny v studni alebo spôsobu využitia.

Cena práce za inštaláciu čerpadla a pripojenie do systému je 250€ bez DPH. Cena sa však môže líšiť v závislosti od rozsahu prác. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.