RIEŠENIA

Nákupné centrá

Nákupné centrá a rôzne moderné polyfunkčné objekty sú miestom, kde sa počas dňa premelie veľké množstvo ľudí. Zabezpečiť tam poriadok, hygienu a čistotu často nie je jednoduché.

Vyskytuje sa tu zvýšené množstvo kontaminantov v potrubiach. S nami si môžete uľahčiť čistenie zdrojov pitnej vody, čo je veľmi dôležité kvôli dodržiavaniu hygienických štandardov.

 

KONTAKTOVAŤ

Čistá voda bez baktérií

Zameriavame sa na čistenie potrubí, dezinfekciu rozvodov a zásobníkov pitnej vody modernými prístrojmi a metódami, akou je napríklad technológia ionizácie striebra a medi, ktorá je často účinnejšia ako použitie chlóru.

To spôsobuje korodovanie a rýchlejšie opotrebovanie potrubí. Navyše ionizácia pôsobí po celej dĺžke rozvodov a efektívne odstraňuje kontamináciu. Najväčšou výhodou pre tak vyťažené objekty akými sú nákupné centrá je, že čistenie prebieha pomerne rýchlo a vo väčšine prípadov bezproblémovo, keďže vykonávame veľmi dôslednú vstupnú diagnostiku.

 

Náš cieľ

Našim cieľom je, aby vodárenská a kúrenárska časť inštalácií nepracovali samostatne, ale boli spoločne prepojené, čím je zabezpečená úspora nákladov a zjednodušené prípadné opravy.

Dokážeme v priebehu niekoľkých hodín, v závislosti od dĺžky a stupňa znečistenia vyčistiť všetky potrubia.

Zabezpečenie kvalitnej a zdraviu nezávadnej vody bez baktérií, akou je napríklad veľmi nebezpečná Legionella. V prípade potreby nainštalujeme účinné čerpadlá, frekvenčné meniče a iné prístroje, ktoré sú kvalitné a efektívne, pretože sme výluční distribútori rôznych značiek čerpacej techniky zo zahraničia.

Spolupracujeme s odborníkmi z Talianska, Holandska či Portugalska, odkiaľ privážame nie len kvalitné stroje, ale aj technologické know how.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...