RIEŠENIA

Nemocnice a zdravotnícke zariadenia

Hygiena je v zdravotníckych zariadeniach a nemocniciach, z dôvodu vysokej koncentrácie chorých, na prvom mieste.

Našou prioritou je odstránenie nečistôt a s tým spojených baktérií a rias z vodovodných potrubí, ako aj racionalizácia kúrenia a vody v systéme.

 

KONTAKTOVAŤ

Čistá voda bez baktérií

Najčastejšie sa vyskytujúcou baktériu v rozvodoch teplej vody je Legionella pheumophila, ktorá spôsobuje horúčkovité stavy či rôzne zápaly až po nebezpečný zápal pľúc. V nemocniciach je často vyskytujúcou sa baktériu aj zlatý stafylokok a iné druhy baktérií.

Ich prítomnosť vo vodných zdrojoch dokážeme eliminovať. Poskytujeme službu čistenia potrubí bez použitia toxických látok. Ďalšími prínosom dezinfekcie potrubí našimi technológiami je zvýšenie kvality vody a jej prietoku.

Zabezpečenie čistej vody v zdravotníckom zariadení alebo nemocnici by malo patriť k samozrejmostiam. Postaráme sa o to rýchlo, ľahko a neinvazívne.

Ako zvýšiť prietok vody v hoteloch a penziónoch?

Veľké komerčné budovy, ako sú hotely a penzióny, vyžadujú vysoký tlak vody a prietok spŕch a umývadiel súčasne v mnohých miestnostiach. Na splnenie týchto požiadaviek ponúkame súpravy tlakových staníc a dvojitých či trojitých čerpadiel.

Zabezpečíme Vám komfortné kúrenie a spokojnosť pacientov s vykurovaním

Mnohé nemocnice dnes sídlia v zastaraných budovách, kde okrem úpravy vody, zvýšenia jej prietoku a kvality, je potrebné skontrolovať a zefektívniť kúrenie. Zabezpečujeme služby spojené aj s prípadnou výmenou kúrenia.

Všetky naše činnosti realizujeme individuálne na základe konkrétneho prípadu. Technická služba, na základe analýzy konkrétneho miesta, navrhne úpravy tak, aby čerpadlá, kúrenie aj vodoinštalácie navzájom spolupracovali vo svojej komplexnosti.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...