RIEŠENIA

Reštaurácie a bary

Svoje služby poskytujeme aj pre reštauračné zariadenia a rôzne prevádzky, kaviarne či bary.

Práve tie predstavujú miesta, kde dochádza k tepelnej úprave jedla a pripravujú sa rôzne nápoje, práve preto je potrebná čistá a kvalitná voda a tiež bezproblémový chod kúrenia.

 

KONTAKTOVAŤ

Postaráme sa o fungujúce rozvody kúrenia a vody

V prvom rade vieme dodať čerpadlá renomovaných zahraničných predajcov, ktoré máme v ponuke, ale v prípade záujmu a potreby vieme zohnať všetko potrebné, aj to, čo nie je na sklade. Vďaka napojeniu na výrobcov v Taliansku, Holandsku či Portugalsku máme silné technické zázemie a nami ponúkane produkty sú kvalitné a overené.

Vieme zadovážiť rozličné druhy čerpadiel, rôzne príslušenstvo ako napríklad frekvenčné meniče, tlakové stanice alebo dezinfekciu. Naši technici sa postarajú o rýchlu a odbornú inštaláciu čerpadiel a celého vodovodného systému a vykurovania.

Pomôžeme a poradíme s prípadnými komplikáciami a so zefektívnením vytápania priestorov barov a reštaurácií. Na základe analýzy konkrétnej situácie Vám podľa potreby vyčistíme alebo vymeníme kúrenie.

Vieme riešiť problémy všade, kde tečie voda

Postaráme sa o vodovodné potrubia, vyčistíme ich a zabezpečíme potrebnú dezinfekciu, aby spĺňala štandardy kladené na prevádzky verejného stravovania.

Zadajte vaše telefónne čislo.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...

Hygienické zabezpečenia rozvodov a dezinfekciu pitnej vody v objektoch reštaurácií a barov vykonávame prostredníctvom moderných technológií ionizácie striebra a medi, ktorá zbaví vodu kontaminantov (napríklad Legionella) a zabezpečí ochranu pred vodnými patogénmi.

Výhodou je precízne a pomerne rýchlo vykonané čistenie, takže sa nemusíte obávať dlhodobej odstávky. Zároveň je aj ekonomicky výhodné, čím ušetríte prevádzkové náklady. Zaručujeme sa za kvalitne odvedenú prácu, ktorá zabezpečí bezproblémový chod vášho zariadenia, čisté a zdravé prostredie na dlhé obdobie.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...