Kompletné zabezpečenie produktov a služieb

O spoločnosti

WATER TECHNOLOGY zabezpečuje kompletnú distribúciu a predaj ponorných čerpadiel, riadiacich jednotiek profesionálnych dezinfekčných prostriedkov a technického príslušenstva.

Ponúkame produkty pre koncových odberateľov a distribúciu pre montážne firmy, inštalatérov a odborné predajne.

KONTAKTOVAŤ

V portfóliu našich služieb nájdete montáž, inštaláciu a servis čerpacej techniky, postaráme sa o dezinfekciu rozvodov pitnej vody a čistenie potrubí ako vykurovacích systémov tak aj rozvodov SV a TÚV. 

Všetko od čerpadiel, cez riadiace jednotky až po expanzné nádoby doladíme až po posledný ventil k vašej maximálnej spokojnosti. Spolupracujeme s profesionálnymi predajcami, naše produkty dodávame do sietí predajní po celom Slovensku. Máte záujem o spoluprácu? Pozrite si portfólio našich produktov alebo nás kontaktujte.


Zastupujeme rôzne značky na území strednej európy

Výhradný distribútor pre svetové značky


Pozrite sa, kde všade sme pracovali alebo použili našu technólógiu

Pracovali sme a dodávali sme tovar na malé aj veľké projekty. Mnohé z nich nájdete aj u nás v sekcií “Referencie” s opisom čo sme potrebovali dosiahnúť a ako sme požadované riešenie dosiahli. Pre ďalšie a pravidelne aktualizované práce nás môžete sledovať aj na sociálnych sieťach.

V portfóliu našich služieb nájdete montáž, inštaláciu a servis čerpacej techniky, postaráme sa o dezinfekciu rozvodov pitnej vody a čistenie potrubí ako vykurovacích systémov tak aj rozvodov SV a TÚV.

Na trhu pôsobíme od roku 2007, no v odvetví pracujeme už viac ako 25 rokov. Stojíme za stovkami projektov, za sebou máme tisícky spokojných klientov. Spolupracujeme s profesionálmi z oblasti čerpacej techniky. Ceníme si férový prístup a preto sa mnohé naše pracovné vzťahy prerástli do priateľstva.

Pracujeme po celom Slovensku

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!

Telefonický nás môžete kontaktovať v čase od 8:00-19:00.

Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela ...