Montáž a servis čerpadiel

Domov » Služby » Montáž a servis čerpadiel
Montáž čerpadla s frekvenčným meničom pre RD a závlahy

Výkop a osadenie vodomernej šachty pre čerpaciu techniku

Návrh a výber čerpacej techniky podľa požiadaviek zákazníka

Záručný a pozáručný servis čerpadiel a frekvenčných meničov

Pri každej inštalácií odovzdávam preberací protokol, v ktorom zapíšeme presné parametre systému, základné informácie na servis a stav studne ktorý sme namerali.

Výber správneho typu čerpadla

Techniku navrhneme individuálne v závislosti, tak aby sme našli správny výkon čerpadla a spôsob regulácie a zároveň aby systém nebol pridrahý. Správne navrhnutý systém vydrží dlhšie a ušetrí vám množstvo problémov s kolísajúcim tlakom v potrubí.

Všetko od šachty až po kohútik

Kompletné riešenia na kľúč

Už nemusíte hľadať niekoľko rozličných firiem a dodávateľov. Zabezpečíme vám kompletnú inštaláciu techniky s osadením vodomernej šachty s pripojením na existujúci rozvod alebo vybudujeme nový. Na všetky práce držíme záruku a v prípade akejkoľvek poruchy závadu odstránime čo najskôr od nahlásenia.

Inštalácia čerpacej techniky v plastovej šachte

ŠPIČKOVÉ VÝROBKY Z CELÉHO SVETA

Sme výhradný dovozca a predajce rôznych značiek v oblasti čerpacej techniky, riadiacich jednotik či dezinfekcie pre profesionálne použitie.

RIEŠIME PROBLÉMY NIE SYMPTÓMY

Nezameriavame sa len na vyriešenie problému, ktorý sa prejaví na povrchu, snažíme sa vždy odhaliť pôvod chyby a riešiť ju pri zdroji príčiny bez možnosti opakovania.

SERVIS DO 48 HODÍN

Naše produkty si kvalitu skutočne držia a vďaka tomu vieme poskytnúť záručný servis priamo u Vás na mieste. Zaručíme 100% chod systému čo najskôr ako to je možné.

Máte otázky?

Nechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme

Ako prebieha montáž čerpadla?

Najčastejšie otázky ohľadom inštalácie čerpadiel

Každé zapojenie je individuálne. Ak je to možné snažíme sa systém osobne obhliadnuť a dohodnúť postup ďalších prác. Každá práca sa dá ale v jednoduchosti zhrnúť do piatich jednoduchých krokov:

 1. Obhliadka miesta realizácie
 2. Odsúhlasenie cenovej ponuky
 3. Inštalácia techniky a pripojenie do systému
 4. Odovzdanie systému a zaškolenie
 5. Užívate si spoľahlivý systém 🙂

Inštalácia novej techniky závisí od množstva faktorov ako sú napríklad čerpacia skúška pri odovzdávaní studne, miera pieskovania, množstvo výkopov a rozsiahlosť celkovej inštalácie.

Jednoduchšie inštalácie ale vieme stihnúť už v priebehu 3-5 hodín s pripojením a odovzdaním. Dlhšie inštalácie sa konzultujú vopred a dohodne sa presný časový harmonogram, tak aby ste si vedeli prispôsobiť čas aj vy.

Kompletný servis zabezpečujeme priamo my. Nemusíte volať ďalších technikov ani čakať na zdĺhavé posúdenie záruky. Techniku opravíme priamo na mieste alebo nainštalujeme náhradný kus, tak aby ste nezostali bez vody keď ju najviac potrebujete.

Systém sa snažíme navrhnúť tak, aby vyžadoval čo najmenšiu možnú údržbu. Tlakové nádoby sa snažím obmedziť na čo najmenšie, alebo ich zo systému úplne redukovať ak je to možné. Z pravidla je potrebné len kontrolovať filtre a pred zimou vypustiť záhradnú vetvu aby nezamrzla voda v potrubí. V prípade záujmu aj túto službu vieme pre vás zabezpečiť my.

Áno! Systémy vieme navrhnúť a realizovať komplexne od zvedenia dažďovej vody po pozemku až po kompletné vyhotovenie vodoinštalácie v dome.

Čerpadlá a frekvenčné meniče používame od výrobcov, od ktorých techniku priamo dovážame na slovenský a český trh. Takto vieme zabezpečiť kvalitu a vieme presne čo každý kus vydrží. 

Posúdiť cenu vopred je veľmi ťažké, nakoľko sa môže líšiť podľa použitia drobného materiálu, výšky hladiny v studni alebo spôsobu využitia.

Cena práce za inštaláciu čerpadla a pripojenie do systému je 250€ bez DPH. Cena sa však môže líšiť v závislosti od rozsahu prác. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

FREKVENČNÉ MENIČE

Komplexná ochrana

 • Udržiavanie stáleho tlaku v systéme
 • Vhodné aj pre nové a pieskujúce studne
 • Komplexná ochrana čerpadla a jednoduchá prevádzka
SERVIS ČERPADIEL

Ponorky aj vodárničky

 • Servis a kontrola existujúcich systémov
 • Výmena a servis tlakových nádob
 • Výmena tlakových spínačov za jednotky s ochranou proti behu na sucho
INŠTALÁCIA ATS

Automatické tl. stanice

 • Tlakové stanice pre zvýšenie tlaku
 • V ponuke aj jednoduché čerpacie stanice s jedným čerpadlom
 • Udržanie stáleho tlaku vďaka pripojeniu s frekvenčným meničom
Chcem vedieť viac
Máte otázky?

Nechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme

Nie ste si istý či je pre vás čistenie aktuálne?

Pripravili sme pre vás niekoľko článkov práve na túto tému

Ako prebieha a koľko trvá montáž čerpadla?

Ako prebieha a koľko trvá montáž čerpadla?

Máte studňu, ale nemáte žiadnu vodu? Nezáleží na tom, či sa jedná o novo vyvŕtanú studňu alebo starú s nefunkčným čerpadlom. Mať vlastný zdroj vody bez možnosti používať ho môže byť veľa krát frustrujúce. Správna montáž zabezpečí dlhodobé fungovanie systému bez zbytočných problémov počas prevádzky. Montáž čerpacej techniky sa často zdá ako jednoduchá záležitosť, ktorú zvládne každý. Práve tu platí, že opak je pravdou.

Viac info
 • Montáž malých ale aj priemyselných systémov
 • Dezinfekcia studne pri každej realizácií
 • Inštalácia automatický tlakových staníc (ATS)
 • Zvýšenie tlaku a kvality pitnej vody v systéme

Kontaktuje nás teraz

Telefonicky sme dostupní denne. Na maily reagujeme štandardne do 24 hodín

Telefonický kontakt
Volajte prosím v čase:
Pondelok – Piatok: 8:00-19:00